Акция!!!!
Сделайте свой заказ по почте 0987822713@ukr.net и получи дополнительную скидку!
Читать статью
Акция!!!!
Сделайте свой заказ по почте 0987822713@ukr.net и получи дополнительную скидку!
Читать статью
Акция!!!!
Сделайте свой заказ по почте 0987822713@ukr.net и получи дополнительную скидку!
Читать статью
Як правильно встановити гідробар'єр
Плівку гідробар'єр стали використовувати при влаштуванні дахів порівняно недавно. Ці поняття прийшли разом з новими матеріалами для покрівлі. Ту важливість, яку надають пристрою гідробар'єра, по-моєму, перебільшена і є спірною. Але я можу помилятися. Дахи для мене - нова тема, і ще немає достатньо зафіксованих помилок, що здійснюються в цьому виді робіт. Єдино, виправдане застосування цієї плівки в металевих покриттях - металлочерепице і профнастилі.Вона необхідна, щоб запобігти намокання утеплювача. При певній температурі і вологості, на внутрішній поверхні покриття утворюється конденсат
Читать статью
Повітроводи з оцинкованої сталі
Для створення комфортного клімату в приміщеннях різних категорій монтують системи припливно-витяжної вентиляції, а також кондиціонування повітря. У цих цілях застосовують повітроводи круглого і прямокутного перерізу з оцинкованої, нержавіючої та чорної сталі. Товщина металу застосовується в залежності від площі перетину повітроводів від 0,55 мм до 1,2 мм. Перетин і товщина металу повітроводів вказана в ВСН 353-86. Повітроводи, застосовувані в димовидаленні повинні виготовляти товщиною металу 1,2 мм.
Читать статью
Паркан металевий секційний з зварної сітки.
Зварні секційні огорожі: Металевий паркан встановлюється з метою захисту своєї власності. Це його основна функція, але сучасний паркан, як правило, встановлюється з оглядкою на «зовнішність» будинку, ландшафтний дизайн та інші деталі, які в результаті і створюють те, що прийнято називати індивідуальним стилем. Тому дуже важливо, вибираючи паркан для свого будинку, враховувати такі моменти як: поєднання стилю забору зі стилем будинку, міцність конструкції, з'єднань усіх частин огорожі, наявність антикорозійного покриття і т.д.
Читать статью
Коаксіальние димарі
Система коаксіального димоходу забезпечує відведення продуктів згорання від газових котлів із закритою камерою згоряння. Такий димар встановлюють у житлових будинках висотою до 10 поверхів включно як окремо стоїть систему, так і в шахті. Коаксіальний димохід можна монтувати в будівлі не тільки на початку будівництва, а й під час капітального ремонту будинку, при переплануванні. Принцип дії коаксіальної системи полягає в тому, що з вулиці подається по зовнішній стінці приплив холодного повітря до пальника котла, а відпрацьовані гази (робоча максимальна температура 200 градусів).
Читать статью
ДЫМОХОДЫ ДЛЯ ТВЕРДОТОПЛИВНЫХ КОТЛОВ англ.язык
The main criterion for the work of the chimney solid fuel boilers - a draft (combustion gases from the heating equipment). Chimney, operates with the solid equipment must be made of heat-resistant steel. For solid fuel boilers our production uses stainless steel AISI 321. The chemical composition of the steel can withstand temperatures up to 800 degrees Celsius and is resistant to condensation and acids that are formed on the walls of the chimney.
Читать статью
Димарі для ПРОМИСЛОВИХ ОБ'ЄКТІВ
Компанія «Дельта Строй Альянс» виробляє димохідні системи для відведення продуктів згоряння, різних видів палива від промислових котлів.
Читать статью
ТЕПЛОВЫЕ ПУШКИ - НЕ ДАЙ СЕБЕ ЗАМЁРЗНУТЬ !
Тепловая пушка – высокоэффективное устройство для нагрева помещения. Различные типы тепловых пушек используются в помещениях разнообразной величины. Наиболее производительные модели, промышленного назначения служат для нагрева крупных помещений, например ангаров, складов, торговых залов.
Читать статью
Меню