цемент м400

На ринку будівельних матеріалів поширений цемент М400 Д20, д5, д0, характеристики яких відрізняються в залежності від співвідношення спеціальних додатків і домішок.
  • В наличии
В наличии
1430 ₴
На ринку будівельних матеріалів поширений цемент М400 Д20, д5, д0, характеристики яких відрізняються в залежності від співвідношення спеціальних додатків і домішок.

Портландцемент М400 д20Состав та маркування цементу М400 по ГОСТу:

Д20 - обсяг змісту додатків до загального об'єму суміші становить 20%;
Д5 - вмісту добавок до загального обсягу суміші становить 5%;
Д0 - чиста консистенція без вмісту домішок.
До складу цементу М400, в залежності від виробника, можуть додаватися як антісульфатние мінеральні добавки, так і мінеральні домішки збільшують пластичність загальної маси або її морозостійкість.


Основне поширення цемент марки М400 отримав в житловому і цивільному будівництві при зведенні фундаментів, гребель або інших споруд, що контактують з вологим середовищем. Його показник міцності в 400кг на 1 см.кв дозволяє використовувати цей клас для будівництва як наземних, так і підземних об'єктів і споруд. Також основною перевагою цього сорту є його стійкість до впливу сульфатної основи, що дозволяє використовувати цей будівельний матеріал при будівництві в мінералізованою водному середовищі.

Питома вага цементу М400 залежить від терміну його зберігання і ступеня ущільнення. Щільність матеріалу має безпосередній вплив на якість бетонного розчину і його якісні характеристики.

Питома вага цементу М400, представлений в таблиці нижче, має діапазон кількісно-якісних показників в залежності від використовуваного матеріалу при виробництві, технологій і якості сировини.


Меню