Фитинги BIC20 -Муфта Neptun IWS (F) 20х3/4

Фитинги нержавеющей спецстали для металлических труб делятся на резьбовые, сварные (с гладкими концами под сварку), фланцевые и обжимные. Резьбовые муфты для водопроводных и газопроводных стальных труб изготавливают с цилиндрической резьбой.
  • В наличии
В наличии
4 ₴
Фітинги нержавіючої спецсталі для металевих труб поділяються на нарізні, зварні (з гладкими кінцями під зварювання), фланцеві і обтискні. Різьбові муфти для водопровідних і газопровідних сталевих труб виготовляють з циліндричним різьбленням. Для створення герметичного з'єднання циліндричну різьбу ущільнюють лляної пасмом, змоченою залізним суриком, замішаним на натуральній оліфі, стрічкою ФУМ, або спеціальної ущільнюючої ниткою.
Муфти та крани для металевих водогазопровідних трубопроводів виготовляють, в основному, з ковкого чавуну і зі сталі. Зовнішня і внутрішня поверхня фитинга не повинні мати раковин і сторонніх включень. Торцеві площини фітингів повинні бути перпендикулярні до осей проходів.
Щоб надати більшу міцність, cоедінітельние частини з ковкого чавуну постачають по краях спеціальним буртиком - потовщенням. У сталевих фітингів буртиков немає.
В основному муфти і крани випускають з діаметром умовного проходу (Dy) від 8 до 100 мм. Як правило, застосовують їх для трубопроводів, температура робочої рідини в яких не вище 175 ° C і тиск не вище 1,6 МПа, при будь-якому значенні Dy (для сталевих фітингів) і при Dy не більше 40 мм (для фітингів з ковкого чавуну) .
Обтискові кріплення дозволяють з'єднувати трубопроводи без використання різьблення або зварювання. Бувають з одним або з двома кільцями ущільнювачів, виконаними з різних матеріалів. Короткі характеристики обтискних фітингів: надійна герметизація газового середовища і обхват, простота багаторазового монтажу і демонтажу, високий опір вібраційного втоми і надійне з'єднання труб. Широко використовуються з двома кольцамідля трубної обв'язки приладів КВП, метрології, в компресорному і газотурбінному обладнанні, всюди, де системи знаходяться під досить високим тиском. Як правило, такі муфти застосовуються з каліброваними трубками невеликих діаметрів з нержавіючої сталі 316.
Муфти нержавіючі для металопластикових трубопроводів
- Сполучна частина труби, що встановлюється в місцях развлетвленной, поворотів для герметичного з'єднання. Застосовуються для монтажу металопластикових трубопроводів. За рахунок того, що фітинги виготовляються з латуні з великим вмістом міді, вони міцні та довговічні. Для запобігання окислення латунний фітінг покривається нікелем. Це дозволяє не тільки збільшити термін експлуатації, але і зберегти гарний зовнішній вигляд протягом багатьох років.
Меню