GEOBENT® XP3/310 - бентонитовый мат

Бентонітовий мат Geobent XP3 / 310 застосовують для пристрою вертикальної і горизонтальної гідроізоляції підземної частини конструкції будівель і споруд .Ширина полотна 5 м, довжина - 56 м. Площа рулону 280 кв.м.Щільність бентонітового порошка3000 г/м.кв.
  • В наличии
В наличии
4 ₴
Бентонітовий мат Geobent XP3 / 310 застосовують для пристрою вертикальної і горизонтальної гідроізоляції підземної частини конструкції будівель і споруд (таких як фундаменти, стіни підвалів і підлоги цокольних поверхів). Можливе застосування при влаштуванні монолітних і збірних залізобетонних конструкцій (таких як плити підстав, фундаментні блоки, плити перекриттів і т.п.). Мату не страшні грубі краю і поверхня ізолюючої конструкції. Також застосовуються для гідроізоляції підстав котлованів і доріг. Бентонітовий мат захищає від намокання і корозії.

Ширина полотна 5 м, довжина - 56 м. Площа рулону 280 кв. м.
Особливості матеріалу
 
Властивості матеріалу дозволяє йому самовідновлюватися у разі пошкодження при експлуатації, наприклад, при деформації підземної частини конструкції.
 
Важливо дотримуватися правил транспортування і зберігання бентонітових матів. Упаковка призначена для зберігання матеріалу на відкритих майданчиках. Але для цього потрібно підготувати рівну суху площадку і виключити можливість намокання матів. Вони поставляються в рулонах. Рулони потрібно накривати плівкою і контролювати цілісність упаковки. При транспортуванні, розвантаженні та зберіганні повинні бути вжиті всі заходи щодо збереження цілісності упаковки. Особливо в місцях дотику стяжних ременів і строп крана. Упаковка знімається безпосередньо перед укладанням матеріалу.
Меню