поликарбонат SOTALIGHT прозрачный 8 мм.

Как и другой сотовый поликарбонат, Соталайт снабжен защитой от разрушения УФ излучением. Защитный слой на панели нанесен только с одной стороны – эта особенность, как и любая защита, продлевает срок службы – до 10-ми лет.
  • В наличии
В наличии
220 ₴
Основна область застосування полікарбонату Sotalight - сільське і присадибне господарство. Найчастіше він використовується для зведення світлопрозорих конструкцій (парників, теплиць, оранжерей) з середніми показниками теплоізоляції, удароміцності і стійкості до різного виду навантажень.
Технічні характеристики
• Стільниковий полікарбонат Соталайт пожежобезпечний - він важкозаймисті і володіє інерційним загасанням.
• Характеризується високим ступенем зносостійкості і не піддається зміни під впливом хімічних реагентів.
• Має високий коефіцієнт світлопропускання - до 80%, а також має властивість додатково розсіювати сонячні промені, створюючи комфортне освітлення.
• Діапазон температур, при якому Sotalight повністю зберігає свої властивості - від -40 до +120 градусів. Матеріал має підвищеною в'язкістю і навіть при низьких температурах його практично неможливо розбити, а заломи не порушують цілісність і не викликають деформацію.
• Низький коефіцієнт теплопровідності дозволяє говорити про економічний ефект в енерговитратах. Підводячи підсумки, можна сміливо сказати, що стільниковий полікарбонат Sotalight має всі властивості якісного стільникового полікарбонату і, при цьому, значно економить ваші кошти!
Гарантія виробника - 10 років!
Меню