Штакетный забор из металла -Полиэстр, односторонний

Металевий паркан (штакетний паркан з металу) - це сучасний варіант класичного штакетного паркану з дерева, який не потребує додаткових витрат на його догляд на десятки років. Естетичний вигляд штакетного металевої огорожі доречний всюди.
  • В наличии
В наличии
29 ₴
Встановлення огорожі з металевого паркану проводиться на горизонтальні лаги, що кріпляться до стовпів, які можуть являти собою як металеві труби, або профіль, так і цегляну кладку або інший вид збірних опор. При цьому штакетний паркан з металу, з опорами з труб може зводитися без урахування температури повітря, і придатний, з деякими обмеженнями, для всесезонного монтажу.

Існує два варіанти обшивки металевим парканом - одностороння і двостороння.
Секції з односторонньою зашиттям, коли штакетіни розташовуються з одного боку на відстані 40 мм. 3
Секції з двостороннім зашиттям - відстань між штакетінамі 65 мм. При такій зашивці територія вашої ділянки буде прихована сторонніх поглядів, при цьому залишаючись провітрюваної.


На відміну від паркану з профнастилу, штакетний паркан не закриває наглухо ділянку, він чудово підкреслює незагромажденность території і додасть їй просторовість, завдяки своїй легковажності, що важливо, особливо невеликих ділянках. Залежно від обраного типу, металевий паркан вигідно підкреслить цілісність дизайну архітектури з ландшафтом або додасть легкість будівництві в цілому. Захоплені садовим квітникарством із задоволенням поставлять на ділянці паркан, що дає ажурну тінь, а не глуху.

Резюмуючи все вищесказане, можна перерахувати основні позитивні сторони паркану з евроштакетніка:

відносна легкість монтажу і транспортування;
класичний зовнішній вигляд;
широка палітра кольорів;
можливість комбінування з іншими типами зборів;
низька парусність і висока міцність;
невимогливість до догляду;
висока стійкість до впливу вологи і ультрафіолетового випромінювання;
тривалий термін служби.

встановлення паркану

з металевого паркану проводиться на горизонтальні лаги, що кріпляться до стовпів, які можуть являти собою як металеві труби, або профіль, так і цегляну кладку або інший вид збірних опор. При цьому забір з металевого паркану, з опорами з труб може зводитися без урахування температури повітря, і придатний, з деякими обмеженнями, для всесезонного монтажу.


http://dostroim.kiev.ua/catalog/zabory-i-ograzhdeniya
Меню