Водосточная система Terrain Rapidflow

Пластикові водостоки TERRAIN - результат інноваційних розробок компанії, TERRAIN входить до групи компаній Polypipe (Великобританія). Компанія більше ста років є виробником каналізаційних систем і систем водопостачання
  • В наличии
В наличии
22 ₴
Премущества пластикового водостоку
Пластиковий водостік - це гарантія якості. Плануючи будівництво будинку або здійснення ремонту, кожен власник намагається розрахувати співвідношення ціни і якості майбутнього заходу. І коли справа доходить до покрівлі і супутніх їй компонентів, таких як водостоки, вирішується питання про те, якими вони повинні бути.
докладніше
 
Основні аспекти, на які необхідно звернути увагу при виборі
Водостік повинен бути швидким.
Він не повинен зазнавати змін через зміну погоди.
Водостоку слід не засмічуватися.
Найбільш всього під ці пункти підходять пластикові водостоки, так як на відміну від виробів з металу вони розраховані саме на наш клімат.
Якими вони бувають
Водостічні системи з пластика можуть бути абсолютно будь-якого розміру і діаметру, що забезпечує їх головною привілеєм - можливістю встановити на даху самої вигадливої ??форми. Маючи великий вибір допоміжних конструктивних елементів, системи з цього матеріалу можна зробити будь-якої площі.
Відносно квітів тут теж є великий плюс: забарвлюючись не поверхово, а повністю, водостік із пластику протягом усього свого експлуатаційного періоду зберігає насичений колір, не вимагаючи підфарбовування. Це дозволяє чудесним чином служити архітектурним доповненням вигляду будівлі багато десятків років.
Застосування відсотків із пластику
Підходять пластикові водостоки до покрівлі абсолютно будь-якого матеріалу, так як вага їх значно менше металевих конструкцій. І цим системам не страшні полою або велика кількість снігу, так як товщина стінок їх жолобів (від 2,2 до 3,3 мм) здатна витримати практично будь-яку кількість опадів.
Пластик і зміна температури
Виготовляються пластикові системи водостоків з гнучкого і суперміцного пластичного матеріалу, який здатний витримати суворі морози до -35 градусів, чого не можна сказати про металевих трубах, в яких може залишитися з осені вода. І при підвищеній температурі їх герметичність не страждає, якщо система встановлена ??з передбаченими невеликими зазорами.
Установка і з'єднання
Через свою легкості у вазі пластикові водостічні системи можуть бути встановлені самостійно, без залучення фахівців. Їх з'єднання між трубами, колінами, воронками і іншими елементами системи виконується за допомогою гумових ущільнювачів, або неклеящіх складів, що включають розширювальні елементи в конструкцію.


Меню